• Crossway 20-D [Master]
  • Crossway 20-D [Lady]


Crossway 20-D

Kleurmat antraciet (blauw/Donker Grijs)
Maten
48cm
52cm
55cm
58cm
61cm
FrameCROSSWAY SPEED
VoorvorkSR NEX HLO 63
AchterderailleurShimano Acera-X
ShiftersShimano Altus rapidfire 3 / Shimano Altus rapidfire 8
Remhendelattached
RemmenPromax DSK hydraulic 160
CrankstelShimano M131 48-38-28 CG
Bracket AsCartridge Bearing
KettingKMC 8s
NavenAlloy Disc / Alloy Disc cassette
VelgenMerida comp D
CassetteSunrace CS8 11-32
BandenCross 700 40C
StuurpenAdjustable A-Head
StuurMERIDA comp OS 620 R25
BalhoofdstelConoid steel
ZadelpenSuspension 27.2
ZadelCross Sport
PedalenComfort double
Gewicht13.80 kg
Prijs
Maten48cm52cm55cm58cm61cm
Top Tube585595605620635
Seat Tube480520550580610
Chain Stays450450450450450
Head Tube Angle71.572727272.5
Seat Tube Angle73.573.5737372.5
Bottom Bracket Drop7070707070
Head Tube Length135135145170200
Fork Length450450450450450
Reach405414415422422
Stack609611620644675
Wheel Base10821087109111071110
Stand Over Height762793817844875
RACELITE 6061 ALUMINUM
Een uit de lucht- en ruimtevaart bekende legering met hoge treksterkte en een gering gewicht. MERIDA geeft het aluminium nog een extra warmtebehandeling. Door de dubbele conificering van de wanddiktes is het materiaal optimaal voor de bouw van lichte en stijve frames.
LOCK-OUT
De voorvork en/of de achterdemper van je MERIDA-fiets kunnen door het omzetten van een hendeltje direct geblokkeerd worden. Een optimale setup voor ritten op een vlakke ondergrond of voor steile beklimmingen.

CrossCross


Crossway XT-edition

Crossway XT-edition

Crossway 600

Crossway 600

Crossway 500

Crossway 500

Crossway 300

Crossway 300

Crossway 100

Crossway 100

Crossway 40-D

Crossway 40-D

Crossway 20-D

Crossway 20-D