Cyclo Cross 700

Kleurzwart (rood/wit)
Maten
47cm
50cm
52cm
54cm
56cm
59cm
FrameCYCLO CROSS LITE
VoorvorkCC Carbon disc 15
AchterderailleurShimano Ultegra SS
ShiftersShimano Ultegra
RemhendelOn Bar Lever additional
RemmenTektro Spyre disc 160
CrankstelFSA Gossamer 46-36
Bracket Asattached
KettingFSA F11S
Navenattached
VelgenDT Swiss R24 Spline disc F15
CassetteShimano CS-5800-11 11-28
BandenContinental Cyclocross Race 35 fold
StuurpenMERIDA pro CF OS -5
StuurMERIDA Road Pro Classic OS
BalhoofdstelBig Conoid S-bearing neck pro
ZadelpenMERIDA pro H SB15 27.2
ZadelPrologo Kappa 2
PedalenNO
Gewicht9.30 kg
Prijs
Maten47cm50cm52cm54cm56cm59cm
Top Tube510525540555570590
Seat Tube470500520540560590
Chain Stays425425425425425425
Head Tube Angle7070.571727272
Seat Tube Angle757574747373
Bottom Bracket Drop656565656565
Head Tube Length110130145160175195
Fork Length395395395395395395
Reach370379379389389403
Stack523545561579593612
Wheel Base100510171018102310281048
Stand Over Height740764781804817847
X-TAPER HEADTUBE
Een uitwendig geconificeerde balhoofdbuis met een zwaar overgedimensioneerd 1,5 inch onderste balhoofdlager alsmede een gewichtbesparend 1 1/8e bovenlager; voorzien van een passende voorvork met schuin toelopende vorkbuis. Resultaat: maximale stijfheid en strak stuurgedrag.
15-100 THRU-AXLE
Thru-axles at the front and/or rear wheel offer various advantages: besides their high torsional stiffness, they especially ensure easy wheel installation and also guarantee an always correct position of the brake rotor. Because in contrast to quick-release solutions, the position of the wheel is always 100 percent the same. MERIDA trusts in 12 mm thru-axles in the rear and 15 mm versions in the front.
C-S POST MOUNT DISC
“Chain Stay Post Mount Disc” – this technology is the result of three findings. First, a brake mount positioned within the frame triangle optimally protects the brake from external influences. Second, the caliper is supported by the chain stay and is therefore able to distribute the occurring physical forces in an ideal way. Third, internally routed cables can reach the brake neatly from the chain stay.
CARBON FORK
Een ongeveerde voorvork uit koolstofvezel die bij sommige modellen volledig uit carbon is vervaardigd. MERIDA carbon-vorken bieden een uitstekende trillingsdemping terwijl ze een hoge laterale en remstijfheid hebben. In elke rijsituatie betrouwbaar stuur- en remgedrag.
FLEX-STAY
Om het rijcomfort van een ongeveerd achterframe te verhogen, gebruikt MERIDA speciaal gevormde staande en liggende achtervorken die een duidelijk hogere trillingsdemping hebben en die op die manier een optimale omzetting van de pedaalkrachten mogelijk maken.
INTERNAL CABLE
Een complexe frameconstructie met speciale in- en uitloopstukken voor de verplaatsing van rem- en schakelkabels naar de binnenkant van het frame. ‘Schoonheid’ in twee opzichten: de optiek van de fiets is rustiger en de kabels zijn beschermd tegen vuil en nattigheid.
SMOOTH-WELDING
MERIDA-aluminiumframes moeten niet alleen geweldig functioneren, ze moeten ook optisch overtuigen. Bij Smooth Welding maakt een tweede lasnaad de eerste, verbindende lasnaad gladder – een kostbaar proces voor een fraai uiterlijk zonder verlies aan sterkte.
PROLITE 66 TRIPLE BUTTED ALUMINUM
MERIDA‘s toplegering uit hoogwaardig en tegelijkertijd zeer licht high-end aluminium. Drievoudig geconificeerde wanddiktes resulteren niet alleen in opwindende framevormen, maar zorgen vooral voor een optimale verhouding tussen stijfheid en gewicht.
HFS HYDRO FORMING SYSTEM
Anders dan bij het van buiten naar binnen werkende mechanische TFS-proces, wordt bij hydroforming hete olie onder hoge hydraulische druk in het frame geperst en wordt de vorm van binnen naar buiten gerealiseerd. Gebruikt materiaal: Prolite 66 aluminium.

Cyclo CrossCross


Cyclo Cross 700

Cyclo Cross 700

Cyclo Cross 500

Cyclo Cross 500

Cyclo Cross 300

Cyclo Cross 300