E-Spresso Sport 409

Kleurmat zwart (blauw/grijs)
Maten
46cm
51cm
56cm
61cm
FrameE-SPRESSO SPORT
VoorvorkSR Suntour NEX-DS, 50 mm
AchterderailleurShimano Deore
ShiftersShimano Alivio Rapidfire
Remhendelattached
RemmenTektro HD-T290 180 mm / Tektro HD-T290 160 mm
CrankstelFSA Metropolis AL-8 ISIS, 17 Z.
KettingKMC X-9E
NavenShimano Deore
VelgenMerida Comp D
CassetteShimano CS-HG-400 9s, 11-34 Z.
BandenSchwalbe Energizer Life Active Line 40-622
StuurpenMerida Comp 17
StuurMerida Riser OS, 640 mm
BalhoofdstelVP-J203 PES
ZadelpenX-Mission Comp, 31.6 mm
ZadelMerida Cross Trekking
PedalenVP-515A
BelMini
PorterRacktime Foldit Fix
SpatbordCurana H2, 55 mm
KoplampTrelock Bike-i uno 20 Lux, 6V DC
AchterlichtTrelock duo flat, 6V DC
KickstandProcraft Kick II
LockAbus Amparo 4850 LH-4 NKR
ComputerBosch Intuvia
MotorBosch Performance Line
BatterijBosch PowerPack Std. 400Wh
Prijs
Maten46cm51cm56cm61cm
Top Tube575585605625
Seat Tube460510560610
Chain Stays465465465465
Head Tube Angle717171.572
Seat Tube Angle73737373
Bottom Bracket Drop70707070
Head Tube Length140140160200
Fork Length460460460460
Reach383393407414
Stack627627648689
Wheel Base1082109211071123
Stand Over Height755799843890
X-TAPER HEADTUBE
Een uitwendig geconificeerde balhoofdbuis met een zwaar overgedimensioneerd 1,5 inch onderste balhoofdlager alsmede een gewichtbesparend 1 1/8e bovenlager; voorzien van een passende voorvork met schuin toelopende vorkbuis. Resultaat: maximale stijfheid en strak stuurgedrag.
INTERNAL CABLE
Een complexe frameconstructie met speciale in- en uitloopstukken voor de verplaatsing van rem- en schakelkabels naar de binnenkant van het frame. ‘Schoonheid’ in twee opzichten: de optiek van de fiets is rustiger en de kabels zijn beschermd tegen vuil en nattigheid.
SMOOTH-WELDING
MERIDA-aluminiumframes moeten niet alleen geweldig functioneren, ze moeten ook optisch overtuigen. Bij Smooth Welding maakt een tweede lasnaad de eerste, verbindende lasnaad gladder – een kostbaar proces voor een fraai uiterlijk zonder verlies aan sterkte.
PROLITE 66 TRIPLE BUTTED ALUMINUM
MERIDA‘s toplegering uit hoogwaardig en tegelijkertijd zeer licht high-end aluminium. Drievoudig geconificeerde wanddiktes resulteren niet alleen in opwindende framevormen, maar zorgen vooral voor een optimale verhouding tussen stijfheid en gewicht.
HFS HYDRO FORMING SYSTEM
Anders dan bij het van buiten naar binnen werkende mechanische TFS-proces, wordt bij hydroforming hete olie onder hoge hydraulische druk in het frame geperst en wordt de vorm van binnen naar buiten gerealiseerd. Gebruikt materiaal: Prolite 66 aluminium.
POST-MOUNT DISC
Door de directe bevestiging van de Postmount remklauw aan het uitvaleinde wordt het uitlijnen van de remtang vergemakkelijkt. Door het gebruik van verschillende adapters kunnen remschijven van verschillende diameters worden gemonteerd.

SportE-Bikes


E-Spresso Sport 410 DX

E-Spresso Sport 410 DX

E-Spresso Sport 400A

E-Spresso Sport 400A

E-Spresso Sport 410

E-Spresso Sport 410

E-Spresso Sport 409

E-Spresso Sport 409

E-Spresso Sport 408

E-Spresso Sport 408

E-Spresso Sport / Tour 400A

E-Spresso Sport / Tour 400A

E-Spresso Sport / Tour 410

E-Spresso Sport / Tour 410

E-Spresso Sport / Tour 409

E-Spresso Sport / Tour 409

E-Spresso Sport / Tour 408

E-Spresso Sport / Tour 408

E-Spresso Sport / Tour 410 DX

E-Spresso Sport / Tour 410 DX