E-Spresso Tour 400A

Kleurmat zwart (grijs/wit)
Maten
46cm
50cm
54cm
FrameE-SPRESSO TOUR
VoorvorkSR Suntour NCX-D RL Air tapered, 63 mm
ShiftersNuVinci H-Sync
RemhendelShimano M445
RemmenShimano M447 180 mm / Shimano M447 160 mm
CrankstelFSA Metropolis AL-8 ISIS, 17 Z.
KettingKMC Z-8
NavenShimano Deore XT / NuVinci Harmony
VelgenMerida Comp D
CassetteNuVinci 20 Z.
BandenSchwalbe Energizer Plus Perf. Line 40-622
StuurpenMerida Comp 17
StuurMerida Riser Pro OS, 640 mm
BalhoofdstelFSA No.55E/BB-410SL
ZadelpenX-Mission Comp, 31.6 mm
ZadelMerida Cross Sport
PedalenVP-515A
BelMini
PorterRacktime Standit
SpatbordCurana H1, 55 mm
KoplampTrelock Bike-i duo 35 Lux, 6V DC
AchterlichtB&M Toplight Flat S Plus, 6V DC
KickstandProcraft Kick II
LockAbus Amparo 4850 LH NKR
ComputerBosch Intuvia
MotorBosch Performance Line
BatterijBosch PowerPack Std. 400Wh
Prijs
Maten46cm50cm54cm
Top Tube575585605
Seat Tube430470510
Chain Stays465465465
Head Tube Angle717171.5
Seat Tube Angle737373
Bottom Bracket Drop707070
Head Tube Length140160180
Fork Length460460460
Reach383387401
Stack627646667
Wheel Base107910901105
Stand Over Height707694687
X-TAPER HEADTUBE
Een uitwendig geconificeerde balhoofdbuis met een zwaar overgedimensioneerd 1,5 inch onderste balhoofdlager alsmede een gewichtbesparend 1 1/8e bovenlager; voorzien van een passende voorvork met schuin toelopende vorkbuis. Resultaat: maximale stijfheid en strak stuurgedrag.
INTERNAL CABLE
Een complexe frameconstructie met speciale in- en uitloopstukken voor de verplaatsing van rem- en schakelkabels naar de binnenkant van het frame. ‘Schoonheid’ in twee opzichten: de optiek van de fiets is rustiger en de kabels zijn beschermd tegen vuil en nattigheid.
SMOOTH-WELDING
MERIDA-aluminiumframes moeten niet alleen geweldig functioneren, ze moeten ook optisch overtuigen. Bij Smooth Welding maakt een tweede lasnaad de eerste, verbindende lasnaad gladder – een kostbaar proces voor een fraai uiterlijk zonder verlies aan sterkte.
PROLITE 66 TRIPLE BUTTED ALUMINUM
MERIDA‘s toplegering uit hoogwaardig en tegelijkertijd zeer licht high-end aluminium. Drievoudig geconificeerde wanddiktes resulteren niet alleen in opwindende framevormen, maar zorgen vooral voor een optimale verhouding tussen stijfheid en gewicht.
HFS HYDRO FORMING SYSTEM
Anders dan bij het van buiten naar binnen werkende mechanische TFS-proces, wordt bij hydroforming hete olie onder hoge hydraulische druk in het frame geperst en wordt de vorm van binnen naar buiten gerealiseerd. Gebruikt materiaal: Prolite 66 aluminium.
POST-MOUNT DISC
Door de directe bevestiging van de Postmount remklauw aan het uitvaleinde wordt het uitlijnen van de remtang vergemakkelijkt. Door het gebruik van verschillende adapters kunnen remschijven van verschillende diameters worden gemonteerd.
REMOTE LOCK-OUT
De voorvork en/of achterdemper van je MERIDA-fiets kunnen eenvoudig met een afstandsbediening vanaf het stuur worden geblokkeerd. Optimaal voor (race)bikers die razendsnel tussen de open en gesloten modus willen wisselen.

TourE-Bikes


E-Spresso Tour 410 DX

E-Spresso Tour 410 DX

E-Spresso Tour 400A

E-Spresso Tour 400A

E-Spresso Tour 409

E-Spresso Tour 409

E-Spresso Tour 408

E-Spresso Tour 408

E-Spresso Tour 410

E-Spresso Tour 410