One-Twenty 7. 800

Kleurmat zwart (Process blauw)
Maten
S
M
L
XL
FrameONE-TWENTY LITE
VoorvorkFox 32 Float 650B CTD O/C remote-ready (1.5T, 15QR)- Evolution 130
AchterdemperFox Float CTD remote-factory
AchterderailleurShimano SLX Shadow+
ShiftersShimano SLX ispec
Remhendelattached
RemmenShimano SLX 180 cen
CrankstelShimano SLX 38-24
Bracket Asattached
KettingKMC X10 10s
NavenShimano Deore 15 / Shimano Deore-12 cen
VelgenDT Swiss 533D-27
CassetteShimano CS-HG50-10 11-36
BandenSchwalbe Nobi Nic 2.25 PSC
StuurpenMERIDA pro Carbon 5
StuurMERIDA pro OS 740 R12
BalhoofdstelBig Conoid S-bearing neck
ZadelpenKS SuperNatural SB0 31.6
ZadelPrologo Kappa 2
PedalenXC pro alloy
Gewicht14.00 kg
Prijs
MatenSMLXL
Top Tube575595620645
Seat Tube415460510560
Chain Stays440440440440
Head Tube Angle68686868
Seat Tube Angle74.574.574.574.5
Bottom Bracket Drop25252525
Head Tube Length105110120130
Fork Length519519519519
Reach412430452473
Stack589593603612
Wheel Base1122114211671193
Stand Over Height707732756784
X-TAPER HEADTUBE
Een uitwendig geconificeerde balhoofdbuis met een zwaar overgedimensioneerd 1,5 inch onderste balhoofdlager alsmede een gewichtbesparend 1 1/8e bovenlager; voorzien van een passende voorvork met schuin toelopende vorkbuis. Resultaat: maximale stijfheid en strak stuurgedrag.
12-142 THRU-AXLE
Deze torsiestijve steekas met 12 millimeter doorsnede is gemonteerd in een 142 millimeter breed achterframe en zorgt voor voelbaar meer stijfheid, een altijd perfect uitgelijnde remschijf en een wielmontage zonder gereedschap.
DOWN TUBE EXIT
Due to a large cable exit in the down tube, “Down Tube Exit” additionally puts an end to awkward handling of internally routed cables.
DOUBLE STOP 
Rear suspension often causes problems with the rear shifting cable (e.g. formation of loops, abrasion/friction, undesired shifting) which are caused by movement during compression. Thanks to a double break via special sleeves (“Double Stop”), MERIDA keeps the defined cable length constant.
GUIDED REMOTE
Good guidance: the “Guided Remote” technology ensures that the cable of the remote-lockout is perfectly routed towards the rear shock – not only visually clean, but also technologically. Used for example in the new ONE-TWENTY, this concept guarantees that unwanted cable movement is restricted. Advantage: optimal function of the remote control in every situation. The housing also does not scratch the frame.
FLOAT LINK
This rear end construction features a “floating” shock: The lower mount moves together with the system and offers very sensitive response characteristics. In addition, engineers are able to influence transmission ratio and progression in an optimal way. In practice, a “Float Link” rear end feels like having more travel than it actually does. Finally, the omission of the shock mount in the main frame provides a clean look.
INTERNAL CABLE
Een complexe frameconstructie met speciale in- en uitloopstukken voor de verplaatsing van rem- en schakelkabels naar de binnenkant van het frame. ‘Schoonheid’ in twee opzichten: de optiek van de fiets is rustiger en de kabels zijn beschermd tegen vuil en nattigheid.
SMOOTH-WELDING
MERIDA-aluminiumframes moeten niet alleen geweldig functioneren, ze moeten ook optisch overtuigen. Bij Smooth Welding maakt een tweede lasnaad de eerste, verbindende lasnaad gladder – een kostbaar proces voor een fraai uiterlijk zonder verlies aan sterkte.
PROLITE 66 TRIPLE BUTTED ALUMINUM
MERIDA‘s toplegering uit hoogwaardig en tegelijkertijd zeer licht high-end aluminium. Drievoudig geconificeerde wanddiktes resulteren niet alleen in opwindende framevormen, maar zorgen vooral voor een optimale verhouding tussen stijfheid en gewicht.
HFS HYDRO FORMING SYSTEM
Anders dan bij het van buiten naar binnen werkende mechanische TFS-proces, wordt bij hydroforming hete olie onder hoge hydraulische druk in het frame geperst en wordt de vorm van binnen naar buiten gerealiseerd. Gebruikt materiaal: Prolite 66 aluminium.
M.O.R.E. SUSPENSION
MERIDA biedt M.O.R.E. - het MERIDA Optimized Ride Engineering. Alle full-suspension bikes, die geconstrueerd zijn als veersysteem met enkelvoudig draaipunt en ondersteunende hevel, hebben - onafhanlijke van de framemaat - dezelfde perfecte kinematiek en gevoeligheid en zijn aandrijvingsneutraal.
POST-MOUNT DISC
Door de directe bevestiging van de Postmount remklauw aan het uitvaleinde wordt het uitlijnen van de remtang vergemakkelijkt. Door het gebruik van verschillende adapters kunnen remschijven van verschillende diameters worden gemonteerd.
REMOTE LOCK-OUT
De voorvork en/of achterdemper van je MERIDA-fiets kunnen eenvoudig met een afstandsbediening vanaf het stuur worden geblokkeerd. Optimaal voor (race)bikers die razendsnel tussen de open en gesloten modus willen wisselen.

Marathon/TourFull Suspension


One-Twenty 7. 800

One-Twenty 7. 800

One-Twenty XT-Edition

One-Twenty XT-Edition

One-Twenty 7. 600

One-Twenty 7. 600

One-Twenty 7. 500

One-Twenty 7. 500