Ninety-Nine 9. 7000

Kleurblauw/grijs/mat carbon
Maten
17"
19"
21"
FrameNINETY-NINE CF4
VoorvorkFox 32 Float 29 CTD Remote-Ready O/C (1.5T, 15QR)- Evolution 120
AchterdemperFox Float CTD Remote BV SV - Factory
AchterderailleurShimano XT Shadow+
ShiftersShimano XT-i
Remhendelattached
RemmenShimano XT-Fin 180 ice / Shimano XT-Fin 160 ice
CrankstelShimano XT 38-24
Bracket Asattached
KettingKMC X10 10s
Navenattached / 12mm axle
VelgenFulcrum Red Power HP 29 F15-R12
CassetteShimano CS-HG81-10 11-36
BandenSchwalbe Racing Ralph 2.25 PSC
StuurpenMERIDA pro Carbon -5
StuurMERIDA pro OS 720 Flat
BalhoofdstelBig Conoid A-bearing
ZadelpenMERIDA carbon H SB0 31.6
ZadelPrologo new Nago Evo X10 STN
PedalenNO
Gewicht12.00 kg
Prijs
Maten17"19"21"
Top Tube604624644
Seat Tube432482530
Chain Stays450450450
Head Tube Angle69.569.570
Seat Tube Angle737373
Bottom Bracket Drop26.526.527
Head Tube Length100110120
Fork Length529529529
Reach420437453
Stack600610621
Wheel Base113111511166
Stand Over Height768809847
X-TAPER HEADTUBE
Een uitwendig geconificeerde balhoofdbuis met een zwaar overgedimensioneerd 1,5 inch onderste balhoofdlager alsmede een gewichtbesparend 1 1/8e bovenlager; voorzien van een passende voorvork met schuin toelopende vorkbuis. Resultaat: maximale stijfheid en strak stuurgedrag.
12-142 THRU-AXLE
Deze torsiestijve steekas met 12 millimeter doorsnede is gemonteerd in een 142 millimeter breed achterframe en zorgt voor voelbaar meer stijfheid, een altijd perfect uitgelijnde remschijf en een wielmontage zonder gereedschap.
AWS
Door het gebruik van speciale inwendige vormen wordt bij de productie van een carbon monocoque frame het oppervlak aan de binnenzijde van het frame glad gemaakt en de vorming van vouwen gereduceerd. Dat betekent: meer stijfheid en duurzaamheid bij een lager gewicht.
M.O.R.E. SUSPENSION
MERIDA biedt M.O.R.E. - het MERIDA Optimized Ride Engineering. Alle full-suspension bikes, die geconstrueerd zijn als veersysteem met enkelvoudig draaipunt en ondersteunende hevel, hebben - onafhanlijke van de framemaat - dezelfde perfecte kinematiek en gevoeligheid en zijn aandrijvingsneutraal.
POST-MOUNT DISC
Door de directe bevestiging van de Postmount remklauw aan het uitvaleinde wordt het uitlijnen van de remtang vergemakkelijkt. Door het gebruik van verschillende adapters kunnen remschijven van verschillende diameters worden gemonteerd.
REMOTE LOCK-OUT
De voorvork en/of achterdemper van je MERIDA-fiets kunnen eenvoudig met een afstandsbediening vanaf het stuur worden geblokkeerd. Optimaal voor (race)bikers die razendsnel tussen de open en gesloten modus willen wisselen.
NANO MATRIX CARBON
Carbon is een met koolstofvezel versterkte kunststof. MERIDA voegt speciale nanodeeltjes toe aan de epoxyhars-matrix om de carbonmatten te versterken. Daardoor wordt de slagvastheid met 40% verhoogd. Want taaier betekent veiliger.
DOUBLE CHAMBER TECHNOLOGY
Niet elke plek van het frame wordt even sterk belast. Bij carbonframes integreert MERIDA een speciale versterkingsrib in de framesegmenten die zwaar belast worden (zoals de onderbuis). De twee kamers verhogen samen de doorbuigingsstijfheid.

XC Race/MarathonFull Suspension


Ninety-Nine 9. Team

Ninety-Nine 9. Team

Ninety-Nine 9. 7000

Ninety-Nine 9. 7000

Ninety-Nine 9. XT

Ninety-Nine 9. XT

Ninety-Nine 9. 800

Ninety-Nine 9. 800

Ninety-Nine 9. 600

Ninety-Nine 9. 600