• BIG.SEVEN 100 [Master]
  • BIG.SEVEN 100 [Option]


BIG.SEVEN 100

Kleurmat blauw (wit)
Maten
15"
17"
18.5"
20"
21.5"
23"
FrameBIG.SEVEN TFS
VoorvorkSR 27 XCM HLO 100
AchterderailleurShimano Alivio
ShiftersShimano Altus rapidfire
Remhendelattached
RemmenTektro Auriga hydraulic 180 / Tektro Auriga hydraulic 160
CrankstelSR XCM 40-30-22 CG
KettingKMC X9
NavenAlloy Disc / Alloy Disc cassette
VelgenMerida Big 7 comp D
CassetteShimano CS-HG200-9 11-34
BandenMaxxis Ikon 27.5 2.2 fold
StuurpenMERIDA Comp OS 6
StuurMERIDA pro OS 680 R12
BalhoofdstelBC OV Neck
ZadelpenMERIDA comp SB12 27.2
ZadelMerida Sport 5
PedalenXC pro alloy
Gewicht13.40 kg
Prijs
Maten15"17"18.5"20"21.5"23"
Top Tube565585595605615625
Seat Tube381432470508546584
Chain Stays430430430430430430
Head Tube Angle70.571717171.571.5
Seat Tube Angle73.573737372.572.5
Bottom Bracket Drop454545454545
Head Tube Length100105115125135145
Fork Length490490490490490490
Reach391403411418418425
Stack587594603613624634
Wheel Base105510651075108510841094
Stand Over Height691734766797826856
X-TAPER HEADTUBE
Een uitwendig geconificeerde balhoofdbuis met een zwaar overgedimensioneerd 1,5 inch onderste balhoofdlager alsmede een gewichtbesparend 1 1/8e bovenlager; voorzien van een passende voorvork met schuin toelopende vorkbuis. Resultaat: maximale stijfheid en strak stuurgedrag.
LOCK-OUT
De voorvork en/of de achterdemper van je MERIDA-fiets kunnen door het omzetten van een hendeltje direct geblokkeerd worden. Een optimale setup voor ritten op een vlakke ondergrond of voor steile beklimmingen.
TFS TECHNO FORMING SYSTEM
Aluminium is op grond van zijn eigenschappen, zoals het geringe gewicht, nog steeds zeer sterk vertegenwoordigd als materiaal voor framebouw. Door het mechanische drukproces zijn bij TFS moderne driedimensionale vormen mogelijk. Materiaal: Racelite 6061 aluminium.
RACELITE 6061 ALUMINUM
Een uit de lucht- en ruimtevaart bekende legering met hoge treksterkte en een gering gewicht. MERIDA geeft het aluminium nog een extra warmtebehandeling. Door de dubbele conificering van de wanddiktes is het materiaal optimaal voor de bouw van lichte en stijve frames.
K-MOUNT DROP-OUT
Een speciaal gevormd schijfrem-uitvaleinde op aluminium frames met geïntegreerde bevestigingsmogelijkheid voor een HEBIE-zijstandaard, voor optimale torsiestijfheid, ook bij sterke rembewegingen – een voelbaar veiligheidspluspunt!

27.5" HardtailsHardtails


BIG.SEVEN TEAM

BIG.SEVEN TEAM

BIG.SEVEN 9000

BIG.SEVEN 9000

BIG.SEVEN 7000

BIG.SEVEN 7000

BIG.SEVEN 6000

BIG.SEVEN 6000

BIG.SEVEN 900

BIG.SEVEN 900

BIG.SEVEN TEAM ISSUE

BIG.SEVEN TEAM ISSUE

BIG.SEVEN XT-EDITION

BIG.SEVEN XT-EDITION

BIG.SEVEN 500

BIG.SEVEN 500

BIG.SEVEN 300

BIG.SEVEN 300

BIG.SEVEN 100

BIG.SEVEN 100

BIG.SEVEN 40-D

BIG.SEVEN 40-D

BIG.SEVEN eLITE 900

BIG.SEVEN eLITE 900

BIG.SEVEN eLITE 600

BIG.SEVEN eLITE 600

BIG.SEVEN eLITE 300

BIG.SEVEN eLITE 300

BIG.SEVEN XT

BIG.SEVEN XT

Big.Seven 9000

Big.Seven 9000

Big.Seven XT

Big.Seven XT

Big.Seven 800

Big.Seven 800

Big.Seven XT-Edition

Big.Seven XT-Edition

BIG.SEVEN 20-D

BIG.SEVEN 20-D