Big.Seven 800

Kleurmat zwart (grijs/geel)
Maten
15"
17"
18.5"
20"
21.5"
FrameBIG.SEVEN LITE
VoorvorkFox 32 Float 650B CTD remote ready O/C (1.5T)- Evolution 100 taper
AchterderailleurShimano SLX Shadow+
ShiftersShimano SLX ispec
Remhendelattached
RemmenShimano M615 180 cen / Shimano M615 160 cen
CrankstelShimano SLX 38-24
Bracket Asattached
KettingKMC X10 10s
NavenShimano Deore / Shimano Deore-12 cen
VelgenDT Swiss 466D-27
CassetteShimano CS-HG50-10 11-36
BandenContinental Race-King 27 2.2 fold
StuurpenMERIDA pro OS 5
StuurMERIDA pro OS 700 R12
BalhoofdstelBig Conoid A-bearing neck
ZadelpenMERIDA pro H SB0 27.2
ZadelSelle Italia X1
PedalenXC pro alloy
Gewicht11.80 kg
Prijs
Maten15"17"18.5"20"21.5"
Top Tube565585595605615
Seat Tube381432470508546
Chain Stays425425425425425
Head Tube Angle70.571717171.5
Seat Tube Angle73.573737372.5
Bottom Bracket Drop4545454545
Head Tube Length100105115125135
Fork Length490490490490490
Reach391403411418418
Stack587594603613624
Wheel Base10511060107010801079
Stand Over Height697734766799828
X-TAPER HEADTUBE
Een uitwendig geconificeerde balhoofdbuis met een zwaar overgedimensioneerd 1,5 inch onderste balhoofdlager alsmede een gewichtbesparend 1 1/8e bovenlager; voorzien van een passende voorvork met schuin toelopende vorkbuis. Resultaat: maximale stijfheid en strak stuurgedrag.
REMOTE LOCK-OUT
De voorvork en/of achterdemper van je MERIDA-fiets kunnen eenvoudig met een afstandsbediening vanaf het stuur worden geblokkeerd. Optimaal voor (race)bikers die razendsnel tussen de open en gesloten modus willen wisselen.
HFS HYDRO FORMING SYSTEM
Anders dan bij het van buiten naar binnen werkende mechanische TFS-proces, wordt bij hydroforming hete olie onder hoge hydraulische druk in het frame geperst en wordt de vorm van binnen naar buiten gerealiseerd. Gebruikt materiaal: Prolite 66 aluminium.
PROLITE 66 TRIPLE BUTTED ALUMINUM
MERIDA‘s toplegering uit hoogwaardig en tegelijkertijd zeer licht high-end aluminium. Drievoudig geconificeerde wanddiktes resulteren niet alleen in opwindende framevormen, maar zorgen vooral voor een optimale verhouding tussen stijfheid en gewicht.
SMOOTH-WELDING
MERIDA-aluminiumframes moeten niet alleen geweldig functioneren, ze moeten ook optisch overtuigen. Bij Smooth Welding maakt een tweede lasnaad de eerste, verbindende lasnaad gladder – een kostbaar proces voor een fraai uiterlijk zonder verlies aan sterkte.
INTERNAL CABLE
Een complexe frameconstructie met speciale in- en uitloopstukken voor de verplaatsing van rem- en schakelkabels naar de binnenkant van het frame. ‘Schoonheid’ in twee opzichten: de optiek van de fiets is rustiger en de kabels zijn beschermd tegen vuil en nattigheid.
12-142 THRU-AXLE
Deze torsiestijve steekas met 12 millimeter doorsnede is gemonteerd in een 142 millimeter breed achterframe en zorgt voor voelbaar meer stijfheid, een altijd perfect uitgelijnde remschijf en een wielmontage zonder gereedschap.

27.5" HardtailsHardtails


BIG.SEVEN TEAM

BIG.SEVEN TEAM

BIG.SEVEN 9000

BIG.SEVEN 9000

BIG.SEVEN 7000

BIG.SEVEN 7000

BIG.SEVEN 6000

BIG.SEVEN 6000

BIG.SEVEN 900

BIG.SEVEN 900

BIG.SEVEN TEAM ISSUE

BIG.SEVEN TEAM ISSUE

BIG.SEVEN XT-EDITION

BIG.SEVEN XT-EDITION

BIG.SEVEN 500

BIG.SEVEN 500

BIG.SEVEN 300

BIG.SEVEN 300

BIG.SEVEN 100

BIG.SEVEN 100

BIG.SEVEN 40-D

BIG.SEVEN 40-D

BIG.SEVEN eLITE 900

BIG.SEVEN eLITE 900

BIG.SEVEN eLITE 600

BIG.SEVEN eLITE 600

BIG.SEVEN eLITE 300

BIG.SEVEN eLITE 300

BIG.SEVEN XT

BIG.SEVEN XT

Big.Seven 9000

Big.Seven 9000

Big.Seven XT

Big.Seven XT

Big.Seven 800

Big.Seven 800

Big.Seven XT-Edition

Big.Seven XT-Edition

BIG.SEVEN 20-D

BIG.SEVEN 20-D