BIG.SEVEN 20-D

Kleurmat zwart (groen)
Maten
13.5"
15"
17"
19"
20"
FrameBIG.SEVEN SPEED
VoorvorkSR 27 XCM HLO 100
AchterderailleurShimano Acera-X 8
ShiftersShimano Altus rapidfire / Shimano Altus rapidfire 8
Remhendelattached
RemmenTektro Auriga hydraulic 160
CrankstelShimano M131 42-34-24 CG
KettingChain 8s
NavenAlloy Disc / Alloy Disc cassette
VelgenMerida Big 7 D
CassetteSunrace CS8 11-32
BandenMerida 27 2.1
StuurpenMERIDA Comp OS 6
StuurMERIDA comp OS 680 R15
BalhoofdstelEGG steel-B
ZadelpenMERIDA speed 27.2
ZadelMerida Sport 5
PedalenXC Alloy
Gewicht14.20 kg
Prijs
Maten13.5"15"17"19"20"
Top Tube550560575595605
Seat Tube343381432508546
Chain Stays430430430430430
Head Tube Angle707070.570.571
Seat Tube Angle73.573.5737372.5
Bottom Bracket Drop5353535353
Head Tube Length100105115135145
Fork Length490490490490490
Reach374383389403403
Stack593598609628640
Wheel Base10421053105710781077
Stand Over Height650686731796826
K-MOUNT DROP-OUT
Een speciaal gevormd schijfrem-uitvaleinde op aluminium frames met geïntegreerde bevestigingsmogelijkheid voor een HEBIE-zijstandaard, voor optimale torsiestijfheid, ook bij sterke rembewegingen – een voelbaar veiligheidspluspunt!
RACELITE 6061 ALUMINUM
Een uit de lucht- en ruimtevaart bekende legering met hoge treksterkte en een gering gewicht. MERIDA geeft het aluminium nog een extra warmtebehandeling. Door de dubbele conificering van de wanddiktes is het materiaal optimaal voor de bouw van lichte en stijve frames.
LOCK-OUT
De voorvork en/of de achterdemper van je MERIDA-fiets kunnen door het omzetten van een hendeltje direct geblokkeerd worden. Een optimale setup voor ritten op een vlakke ondergrond of voor steile beklimmingen.

27,5" HARDTAILSHARDTAILS


BIG.SEVEN 100

BIG.SEVEN 100

BIG.SEVEN 300

BIG.SEVEN 300

BIG.SEVEN 500

BIG.SEVEN 500

BIG.SEVEN XT-EDITION

BIG.SEVEN XT-EDITION

BIG.SEVEN 20-D

BIG.SEVEN 20-D

JULIET 7. 100

JULIET 7. 100

JULIET 7. 300

JULIET 7. 300

JULIET 7. 40-D

JULIET 7. 40-D

JULIET 7. 500

JULIET 7. 500

JULIET 7. XT-EDITION

JULIET 7. XT-EDITION