BIG.SEVEN 500

Kleurmat zwart (grijs/rood)
Maten
15"
17"
19"
20"
FrameBIG.SEVEN TFS
Gewicht12.60 kg
Prijs
Maten15"17"19"20"
Top Tube565585595605
Seat Tube381432470508
Chain Stays430430430430
Head Tube Angle70.5717171
Seat Tube Angle73.5737373
Bottom Bracket Drop45454545
Head Tube Length100105115125
Fork Length490490490490
Reach391403411418
Stack587594603613
Wheel Base1055106510751085
Stand Over Height698741773804
TFS TECHNO FORMING SYSTEM
Aluminium is op grond van zijn eigenschappen, zoals het geringe gewicht, nog steeds zeer sterk vertegenwoordigd als materiaal voor framebouw. Door het mechanische drukproces zijn bij TFS moderne driedimensionale vormen mogelijk. Materiaal: Racelite 6061 aluminium.
X-TAPER HEADTUBE
Een uitwendig geconificeerde balhoofdbuis met een zwaar overgedimensioneerd 1,5 inch onderste balhoofdlager alsmede een gewichtbesparend 1 1/8e bovenlager; voorzien van een passende voorvork met schuin toelopende vorkbuis. Resultaat: maximale stijfheid en strak stuurgedrag.
K-MOUNT DROP-OUT
Een speciaal gevormd schijfrem-uitvaleinde op aluminium frames met geïntegreerde bevestigingsmogelijkheid voor een HEBIE-zijstandaard, voor optimale torsiestijfheid, ook bij sterke rembewegingen – een voelbaar veiligheidspluspunt!
RACELITE 6061 ALUMINUM
Een uit de lucht- en ruimtevaart bekende legering met hoge treksterkte en een gering gewicht. MERIDA geeft het aluminium nog een extra warmtebehandeling. Door de dubbele conificering van de wanddiktes is het materiaal optimaal voor de bouw van lichte en stijve frames.
LOCK-OUT
De voorvork en/of de achterdemper van je MERIDA-fiets kunnen door het omzetten van een hendeltje direct geblokkeerd worden. Een optimale setup voor ritten op een vlakke ondergrond of voor steile beklimmingen.

27,5" HARDTAILSHARDTAILS


BIG.SEVEN 100

BIG.SEVEN 100

BIG.SEVEN 300

BIG.SEVEN 300

BIG.SEVEN 500

BIG.SEVEN 500

BIG.SEVEN XT-EDITION

BIG.SEVEN XT-EDITION

BIG.SEVEN 20-D

BIG.SEVEN 20-D

JULIET 7. 100

JULIET 7. 100

JULIET 7. 300

JULIET 7. 300

JULIET 7. 40-D

JULIET 7. 40-D

JULIET 7. 500

JULIET 7. 500

JULIET 7. XT-EDITION

JULIET 7. XT-EDITION