Big Seven 900

Kleurmat zwart (blauw/grijs)
Maten
15"
17"
18.5"
20"
21.5"
FrameBIG.SEVEN LITE
VoorvorkFox 32 Float 650B CTD remote ready O/C (1.5T, 15QR)- Evolution 100 taper
AchterderailleurShimano XT Shadow+
ShiftersShimano XT-i
Remhendelattached
RemmenShimano XT-Fin 180 cen / Shimano XT-Fin 160 cen
CrankstelShimano XT 40-30-22
Bracket Asattached
KettingKMC Z10-10s
NavenShimano XT 15 / Shimano XT 12
VelgenDT Swiss 466D-27
CassetteShimano CS-HG50-10 11-36
BandenMaxxis Crossmark 27 2.1 fold
StuurpenMERIDA pro OS 5
StuurMERIDA pro OS 700 R12
BalhoofdstelBig Conoid A-bearing neck
ZadelpenMERIDA pro H SB0 27.2
ZadelPrologo Kappa 2
PedalenXC pro alloy
Gewicht12.00 kg
Prijs
Maten15"17"18.5"20"21.5"
Top Tube565585595605615
Seat Tube381432470508546
Chain Stays425425425425425
Head Tube Angle70.571717171.5
Seat Tube Angle73.573737372.5
Bottom Bracket Drop4545454545
Head Tube Length100105115125135
Fork Length490490490490490
Reach391403411418418
Stack587594603613624
Wheel Base10511060107010801079
Stand Over Height697734766799828
X-TAPER HEADTUBE
Een uitwendig geconificeerde balhoofdbuis met een zwaar overgedimensioneerd 1,5 inch onderste balhoofdlager alsmede een gewichtbesparend 1 1/8e bovenlager; voorzien van een passende voorvork met schuin toelopende vorkbuis. Resultaat: maximale stijfheid en strak stuurgedrag.
12-142 THRU-AXLE
Deze torsiestijve steekas met 12 millimeter doorsnede is gemonteerd in een 142 millimeter breed achterframe en zorgt voor voelbaar meer stijfheid, een altijd perfect uitgelijnde remschijf en een wielmontage zonder gereedschap.
INTERNAL CABLE
Een complexe frameconstructie met speciale in- en uitloopstukken voor de verplaatsing van rem- en schakelkabels naar de binnenkant van het frame. ‘Schoonheid’ in twee opzichten: de optiek van de fiets is rustiger en de kabels zijn beschermd tegen vuil en nattigheid.
SMOOTH-WELDING
MERIDA-aluminiumframes moeten niet alleen geweldig functioneren, ze moeten ook optisch overtuigen. Bij Smooth Welding maakt een tweede lasnaad de eerste, verbindende lasnaad gladder – een kostbaar proces voor een fraai uiterlijk zonder verlies aan sterkte.
LOCK-OUT
De voorvork en/of de achterdemper van je MERIDA-fiets kunnen door het omzetten van een hendeltje direct geblokkeerd worden. Een optimale setup voor ritten op een vlakke ondergrond of voor steile beklimmingen.
PROLITE 66 TRIPLE BUTTED ALUMINUM
MERIDA‘s toplegering uit hoogwaardig en tegelijkertijd zeer licht high-end aluminium. Drievoudig geconificeerde wanddiktes resulteren niet alleen in opwindende framevormen, maar zorgen vooral voor een optimale verhouding tussen stijfheid en gewicht.
HFS HYDRO FORMING SYSTEM
Anders dan bij het van buiten naar binnen werkende mechanische TFS-proces, wordt bij hydroforming hete olie onder hoge hydraulische druk in het frame geperst en wordt de vorm van binnen naar buiten gerealiseerd. Gebruikt materiaal: Prolite 66 aluminium.

27.5” XC RACE/MARATHONHardtails


Big Seven Team

Big Seven Team

Big Seven 7000

Big Seven 7000

Big Seven 6000

Big Seven 6000

Big Seven XT

Big Seven XT

Big Seven 900

Big Seven 900

Big Seven 800

Big Seven 800

Big Seven XT-edition

Big Seven XT-edition

Big Seven 600

Big Seven 600

Big Seven 500

Big Seven 500

Big Seven 300

Big Seven 300

Big Seven 100

Big Seven 100

Big Seven 40

Big Seven 40

Big Seven 20-D

Big Seven 20-D

Big Seven 9000

Big Seven 9000

Big Seven 40

Big Seven 40

Big Seven 100

Big Seven 100

Big Seven 300

Big Seven 300

Big Seven 600

Big Seven 600

Big Seven 600

Big Seven 600

Big Seven 800

Big Seven 800