Big Seven 600-Juliet

Kleurmetallic bruin (blauw/wit)
Maten
15"
17"
18.5"
20"
FrameBIG.SEVEN TFS
VoorvorkRock Shox 30Gold TK27 100 poploc
AchterderailleurShimano XT Shadow
ShiftersShimano Deore
Remhendelattached
RemmenTektro Auriga hydraulic 180 / Tektro Auriga hydraulic 160
CrankstelShimano M612 40-30-22
Bracket Asattached
KettingKMC Z10-10s
NavenBearing Disc / Bearing Disc Cassette
VelgenMerida Big 7 comp D
CassetteShimano CS-HG50-10 11-36
BandenMerida RACE lite 27 2.1 fold
StuurpenMERIDA pro OS 5 lady
StuurMERIDA pro OS 660 R12 lady
BalhoofdstelEGG steel neck
ZadelpenMERIDA pro H SB0 27.2
ZadelJuliet Sport
PedalenXC pro alloy
Gewicht12.00 kg
Prijs
Maten15"17"18.5"20"
Top Tube565585595605
Seat Tube381432470508
Chain Stays430430430430
Head Tube Angle70.5717171
Seat Tube Angle73.5737373
Bottom Bracket Drop45454545
Head Tube Length100105115125
Fork Length490490490490
Reach391403411418
Stack587594603613
Wheel Base1055106510751085
Stand Over Height691734766797
TFS TECHNO FORMING SYSTEM
Aluminium is op grond van zijn eigenschappen, zoals het geringe gewicht, nog steeds zeer sterk vertegenwoordigd als materiaal voor framebouw. Door het mechanische drukproces zijn bij TFS moderne driedimensionale vormen mogelijk. Materiaal: Racelite 6061 aluminium.
K-MOUNT DROP-OUT
Een speciaal gevormd schijfrem-uitvaleinde op aluminium frames met geïntegreerde bevestigingsmogelijkheid voor een HEBIE-zijstandaard, voor optimale torsiestijfheid, ook bij sterke rembewegingen – een voelbaar veiligheidspluspunt!
RACELITE 6061 ALUMINUM
Een uit de lucht- en ruimtevaart bekende legering met hoge treksterkte en een gering gewicht. MERIDA geeft het aluminium nog een extra warmtebehandeling. Door de dubbele conificering van de wanddiktes is het materiaal optimaal voor de bouw van lichte en stijve frames.
SMOOTH-WELDING
MERIDA-aluminiumframes moeten niet alleen geweldig functioneren, ze moeten ook optisch overtuigen. Bij Smooth Welding maakt een tweede lasnaad de eerste, verbindende lasnaad gladder – een kostbaar proces voor een fraai uiterlijk zonder verlies aan sterkte.
REMOTE LOCK-OUT
De voorvork en/of achterdemper van je MERIDA-fiets kunnen eenvoudig met een afstandsbediening vanaf het stuur worden geblokkeerd. Optimaal voor (race)bikers die razendsnel tussen de open en gesloten modus willen wisselen.

LadyHardtails