Juliet 7. 100

Kleurmatglans wit (groen/grijs)
Maten
15"
17"
18.5"
20"
FrameJULIET TFS
VoorvorkSR 27 XCM HLO 100
AchterderailleurShimano Alivio
ShiftersShimano Altus rapidfire
Remhendelattached
RemmenTektro Auriga hydraulic 180 / Tektro Auriga hydraulic 160
CrankstelSR XCM 40-30-22 CG
Bracket AsCartridge bearing
KettingKMC Z99
NavenAlloy Disc / Alloy Disc cassette
VelgenMerida Big 7 comp D
CassetteShimano CS-HG200-9 11-34
BandenMerida RACE 27.5 2.1
StuurpenMerida Comp OS 15
StuurMERIDA comp OS 660 R25
BalhoofdstelConoid semi neck
ZadelpenMERIDA comp SB12 27.2
ZadelJuliet Sport
PedalenComfort Alloy triple
Gewicht14.00 kg
Prijs
Maten15"17"18.5"20"
Top Tube560575585595
Seat Tube381432470508
Chain Stays430430430430
Head Tube Angle70.5717171
Seat Tube Angle74.5747474
Bottom Bracket Drop63636363
Head Tube Length100105115125
Fork Length490490490490
Reach392400407414
Stack605612621631
Wheel Base1054105810691079
Stand Over Height653699731759
TFS TECHNO FORMING SYSTEM
Aluminium is op grond van zijn eigenschappen, zoals het geringe gewicht, nog steeds zeer sterk vertegenwoordigd als materiaal voor framebouw. Door het mechanische drukproces zijn bij TFS moderne driedimensionale vormen mogelijk. Materiaal: Racelite 6061 aluminium.
K-MOUNT DROP-OUT
Een speciaal gevormd schijfrem-uitvaleinde op aluminium frames met geïntegreerde bevestigingsmogelijkheid voor een HEBIE-zijstandaard, voor optimale torsiestijfheid, ook bij sterke rembewegingen – een voelbaar veiligheidspluspunt!
RACELITE 6061 ALUMINUM
Een uit de lucht- en ruimtevaart bekende legering met hoge treksterkte en een gering gewicht. MERIDA geeft het aluminium nog een extra warmtebehandeling. Door de dubbele conificering van de wanddiktes is het materiaal optimaal voor de bouw van lichte en stijve frames.
SMOOTH-WELDING
MERIDA-aluminiumframes moeten niet alleen geweldig functioneren, ze moeten ook optisch overtuigen. Bij Smooth Welding maakt een tweede lasnaad de eerste, verbindende lasnaad gladder – een kostbaar proces voor een fraai uiterlijk zonder verlies aan sterkte.
LOCK-OUT
De voorvork en/of de achterdemper van je MERIDA-fiets kunnen door het omzetten van een hendeltje direct geblokkeerd worden. Een optimale setup voor ritten op een vlakke ondergrond of voor steile beklimmingen.

LadyHardtails