Matts 6. 20-V

Kleurmat zwart (grijs/geel)
Maten
14.5"
16"
18"
20"
22"
FrameMATTS SPEED
VoorvorkSR 26 XCT-HLO 100
AchterderailleurShimano Acera-X
ShiftersShimano EZ fire 3 / Shimano EZ fire 8
Remhendelattached
RemmenV-Brake Linear
CrankstelShimano M131 42-34-24 CG
Bracket AsCartridge Bearing
KettingSunrace 8S
NavenOV alloy / OV Cassette
VelgenMerida Matts V
CassetteSunrace CS8 11-32
BandenMerida 26 2.1
StuurpenMERIDA Comp OS 6
StuurMERIDA comp OS 660 R25
BalhoofdstelAhead
ZadelpenMERIDA speed 27.2
ZadelMerida Sport
PedalenXC Steel
Gewicht13.00 kg
Prijs
Maten14.5"16"18"20"22"
Top Tube550570590605615
Seat Tube368407457508559
Chain Stays420420420420420
Head Tube Angle70.570.570.570.570.5
Seat Tube Angle7573.573.57373
Bottom Bracket Drop4040404040
Head Tube Length120125135145155
Fork Length450450450450450
Reach394401419425432
Stack565569579588598
Wheel Base10431047106810781088
Stand Over Height678706746784823
RACELITE 6061 ALUMINUM
Een uit de lucht- en ruimtevaart bekende legering met hoge treksterkte en een gering gewicht. MERIDA geeft het aluminium nog een extra warmtebehandeling. Door de dubbele conificering van de wanddiktes is het materiaal optimaal voor de bouw van lichte en stijve frames.

SportHardtails


Matts 6. 20-V

Matts 6. 20-V

Matts 6. 10-V

Matts 6. 10-V