SPEEDER 300 JULIET

Kleurmat blauw (zwart)
Maten
47cm
50cm
52cm
54cm
56cm
FrameSPEEDER LITE
VoorvorkSpeeder BC Alloy straight disc
AchterderailleurShimano TIAGRA SS
ShiftersShimano SL-4700 / Shimano SL-4700 10
Remhendelattached
RemmenTektro Vela hydraulic 160
CrankstelFSA Omega 50-34 Mega
KettingKMC X10
NavenBearing Disc / Bearing Disc Cassette
VelgenMerida comp 22 disc pair
CassetteShimano CS-HG500-10 12-28
BandenMaxxis Detonator 32 60
StuurpenMERIDA pro OS 5
StuurMERIDA pro OS 600 Flat
BalhoofdstelBig Conoid Semi
ZadelpenMERIDA pro H SB15 31.6
ZadelJuliet Sport
PedalenXC pro alloy
Gewicht10.30 kg
Prijs
Maten47cm50cm52cm54cm56cm
Top Tube525530540550565
Seat Tube470500520540560
Chain Stays435435435435435
Head Tube Angle71727272.573
Seat Tube Angle74.574.57473.573
Bottom Bracket Drop6565656565
Head Tube Length150160170190215
Fork Length395395395395395
Reach368370371370371
Stack566579589609635
Wheel Base10181008101810181017
Stand Over Height745770787805826
TFS TECHNO FORMING SYSTEM
Aluminium is op grond van zijn eigenschappen, zoals het geringe gewicht, nog steeds zeer sterk vertegenwoordigd als materiaal voor framebouw. Door het mechanische drukproces zijn bij TFS moderne driedimensionale vormen mogelijk. Materiaal: Racelite 6061 aluminium.
X-TAPER HEADTUBE
Een uitwendig geconificeerde balhoofdbuis met een zwaar overgedimensioneerd 1,5 inch onderste balhoofdlager alsmede een gewichtbesparend 1 1/8e bovenlager; voorzien van een passende voorvork met schuin toelopende vorkbuis. Resultaat: maximale stijfheid en strak stuurgedrag.
C-S POST MOUNT DISC
“Chain Stay Post Mount Disc” – this technology is the result of three findings. First, a brake mount positioned within the frame triangle optimally protects the brake from external influences. Second, the caliper is supported by the chain stay and is therefore able to distribute the occurring physical forces in an ideal way. Third, internally routed cables can reach the brake neatly from the chain stay.
INTERNAL CABLE
Een complexe frameconstructie met speciale in- en uitloopstukken voor de verplaatsing van rem- en schakelkabels naar de binnenkant van het frame. ‘Schoonheid’ in twee opzichten: de optiek van de fiets is rustiger en de kabels zijn beschermd tegen vuil en nattigheid.
SMOOTH-WELDING
MERIDA-aluminiumframes moeten niet alleen geweldig functioneren, ze moeten ook optisch overtuigen. Bij Smooth Welding maakt een tweede lasnaad de eerste, verbindende lasnaad gladder – een kostbaar proces voor een fraai uiterlijk zonder verlies aan sterkte.
PROLITE 66 TRIPLE BUTTED ALUMINUM
MERIDA‘s toplegering uit hoogwaardig en tegelijkertijd zeer licht high-end aluminium. Drievoudig geconificeerde wanddiktes resulteren niet alleen in opwindende framevormen, maar zorgen vooral voor een optimale verhouding tussen stijfheid en gewicht.

FitnessRoad & Fitness


SPEEDER 500

SPEEDER 500

SPEEDER 300

SPEEDER 300

SPEEDER 300 JULIET

SPEEDER 300 JULIET

SPEEDER 200

SPEEDER 200

SPEEDER 100

SPEEDER 100