RIDE DISC 500

Kleurmat zwart (blauw/wit)
Maten
50cm
52cm
54cm
56cm
59cm
FrameRIDE DISC AL
VoorvorkRace carbon disc 15
AchterderailleurShimano Ultegra GS
ShiftersShimano ST-RS505
Remhendelattached
RemmenShimano RS785 160 / Shimano RS785 160 J
CrankstelShimano RS500 50-34
KettingKMC X11
Navenattached
VelgenFulcrum Racing Sport disc
CassetteShimano CS-5800-11 11-32
BandenMaxxis Detonator 25 fold
StuurpenMERIDA pro OS -5
StuurFSA Gossamer compact OS
BalhoofdstelBig Conoid S-bearing neck pro
ZadelpenMERIDA carbon H SB15 27.2
ZadelMerida Race 5
Gewicht9.20 kg
Prijs
Maten50cm52cm54cm56cm59cm
Top Tube530542555570585
Seat Tube500520540560590
Chain Stays420420420420420
Head Tube Angle7272.5737373
Seat Tube Angle74.57473.57373
Bottom Bracket Drop6969696969
Head Tube Length152165180205230
Fork Length375375375375375
Reach376379381384391
Stack556570586610634
Wheel Base9981000100310121027
Stand Over Height759777795815843
TFS TECHNO FORMING SYSTEM
Aluminium is op grond van zijn eigenschappen, zoals het geringe gewicht, nog steeds zeer sterk vertegenwoordigd als materiaal voor framebouw. Door het mechanische drukproces zijn bij TFS moderne driedimensionale vormen mogelijk. Materiaal: Racelite 6061 aluminium.
X-TAPER HEADTUBE
Een uitwendig geconificeerde balhoofdbuis met een zwaar overgedimensioneerd 1,5 inch onderste balhoofdlager alsmede een gewichtbesparend 1 1/8e bovenlager; voorzien van een passende voorvork met schuin toelopende vorkbuis. Resultaat: maximale stijfheid en strak stuurgedrag.
15-100 THRU-AXLE
Thru-axles at the front and/or rear wheel offer various advantages: besides their high torsional stiffness, they especially ensure easy wheel installation and also guarantee an always correct position of the brake rotor. Because in contrast to quick-release solutions, the position of the wheel is always 100 percent the same. MERIDA trusts in 12 mm thru-axles in the rear and 15 mm versions in the front.
C-S POST MOUNT DISC
“Chain Stay Post Mount Disc” – this technology is the result of three findings. First, a brake mount positioned within the frame triangle optimally protects the brake from external influences. Second, the caliper is supported by the chain stay and is therefore able to distribute the occurring physical forces in an ideal way. Third, internally routed cables can reach the brake neatly from the chain stay.
CARBON FORK
Een ongeveerde voorvork uit koolstofvezel die bij sommige modellen volledig uit carbon is vervaardigd. MERIDA carbon-vorken bieden een uitstekende trillingsdemping terwijl ze een hoge laterale en remstijfheid hebben. In elke rijsituatie betrouwbaar stuur- en remgedrag.
INTERNAL CABLE
Een complexe frameconstructie met speciale in- en uitloopstukken voor de verplaatsing van rem- en schakelkabels naar de binnenkant van het frame. ‘Schoonheid’ in twee opzichten: de optiek van de fiets is rustiger en de kabels zijn beschermd tegen vuil en nattigheid.
SMOOTH-WELDING
MERIDA-aluminiumframes moeten niet alleen geweldig functioneren, ze moeten ook optisch overtuigen. Bij Smooth Welding maakt een tweede lasnaad de eerste, verbindende lasnaad gladder – een kostbaar proces voor een fraai uiterlijk zonder verlies aan sterkte.
PROLITE 66 TRIPLE BUTTED ALUMINUM
MERIDA‘s toplegering uit hoogwaardig en tegelijkertijd zeer licht high-end aluminium. Drievoudig geconificeerde wanddiktes resulteren niet alleen in opwindende framevormen, maar zorgen vooral voor een optimale verhouding tussen stijfheid en gewicht.

Road ComfortRoad & Fitness


RIDE 5000

RIDE 5000

RIDE 4000

RIDE 4000

RIDE 500

RIDE 500

RIDE 400

RIDE 400

RIDE 400

RIDE 400

RIDE 400 JULIET

RIDE 400 JULIET

RIDE 300-30 JULIET

RIDE 300-30 JULIET

RIDE 300-30

RIDE 300-30

RIDE 200-27

RIDE 200-27

RIDE 100-24

RIDE 100-24

RIDE 100-24 JULIET

RIDE 100-24 JULIET

RIDE DISC 7000

RIDE DISC 7000

RIDE DISC 5000

RIDE DISC 5000

RIDE DISC 3000

RIDE DISC 3000

RIDE DISC 500

RIDE DISC 500

RIDE 7000

RIDE 7000

RIDE TEAM-E

RIDE TEAM-E

RIDE TEAM-E

RIDE TEAM-E