• CROSSWAY 100 [Master]
  • CROSSWAY 100 [Lady]


CROSSWAY 100

Kleurmat zwart (grijs/geel)
Maten
48cm
52cm
55cm
58cm
61cm
FrameCROSSWAY TFS
VoorvorkSR NEX HLO 63
AchterderailleurShimano Alivio
ShiftersShimano Altus rapidfire
Remhendelattached
RemmenTektro Vela hydraulic 160
CrankstelSR XCR 48-36-26 CG
KettingKMC X9
NavenAlloy Disc / Alloy Disc cassette
VelgenMerida comp D
CassetteShimano CS-HG200-9 11-34
BandenMerida Speed 40 ref
StuurpenAdjustable pro OS A-Head
StuurMERIDA comp OS 660 R25
BalhoofdstelEGG steel neck
ZadelpenSuspension One D 27.2
ZadelCross Sport
PedalenComfort Alloy triple
Gewicht13.50 kg
Prijs
Maten48cm52cm55cm58cm61cm
Top Tube585595605620635
Seat Tube480520550580610
Chain Stays450450450450450
Head Tube Angle71.572727272.5
Seat Tube Angle73.573.5737372.5
Bottom Bracket Drop7070707070
Head Tube Length135135145170200
Fork Length450450450450450
Reach405414415423422
Stack609611620644674
Wheel Base10821087109111071110
Stand Over Height762792816844872
LOCK-OUT
De voorvork en/of de achterdemper van je MERIDA-fiets kunnen door het omzetten van een hendeltje direct geblokkeerd worden. Een optimale setup voor ritten op een vlakke ondergrond of voor steile beklimmingen.
TFS TECHNO FORMING SYSTEM
Aluminium is op grond van zijn eigenschappen, zoals het geringe gewicht, nog steeds zeer sterk vertegenwoordigd als materiaal voor framebouw. Door het mechanische drukproces zijn bij TFS moderne driedimensionale vormen mogelijk. Materiaal: Racelite 6061 aluminium.
RACELITE 6061 ALUMINUM
Een uit de lucht- en ruimtevaart bekende legering met hoge treksterkte en een gering gewicht. MERIDA geeft het aluminium nog een extra warmtebehandeling. Door de dubbele conificering van de wanddiktes is het materiaal optimaal voor de bouw van lichte en stijve frames.
K-MOUNT DROP-OUT
Een speciaal gevormd schijfrem-uitvaleinde op aluminium frames met geïntegreerde bevestigingsmogelijkheid voor een HEBIE-zijstandaard, voor optimale torsiestijfheid, ook bij sterke rembewegingen – een voelbaar veiligheidspluspunt!

TrekkingTrekking & City


CROSSWAY XT-EDITION

CROSSWAY XT-EDITION

CROSSWAY 500

CROSSWAY 500

CROSSWAY 300

CROSSWAY 300

CROSSWAY 100

CROSSWAY 100

CROSSWAY 40-D

CROSSWAY 40-D

CROSSWAY 20-D

CROSSWAY 20-D