• CROSSWAY 100 [Master]
  • CROSSWAY 100 [Lady]


CROSSWAY 100

Kleurmat zwart (grijs/geel)
Maten
46cm
50cm
54cm
57cm
FrameCROSSWAY TFS LADY
VoorvorkSR NEX HLO 63
AchterderailleurShimano Alivio
ShiftersShimano Altus rapidfire
Remhendelattached
RemmenTektro Vela hydraulic 160
CrankstelSR XCR 48-36-26 CG
KettingKMC X9
NavenAlloy Disc / Alloy Disc cassette
VelgenMerida comp D
CassetteShimano CS-HG200-9 11-34
BandenMerida Speed 40 ref
StuurpenAdjustable pro OS A-Head lady
StuurMERIDA comp OS 660 R25
BalhoofdstelEGG steel neck
ZadelpenSuspension One D 27.2
ZadelCross lady
PedalenComfort Alloy triple
Gewicht13.50 kg
Prijs
Maten46cm50cm54cm57cm
Top Tube575585600615
Seat Tube430470510540
Chain Stays450450450450
Head Tube Angle717171.572
Seat Tube Angle73.573.57373
Bottom Bracket Drop70707070
Head Tube Length140140170170
Fork Length450450450450
Reach394404404418
Stack612612642644
Wheel Base1078108810921102
Stand Over Height590591589591
TFS TECHNO FORMING SYSTEM
Aluminium is op grond van zijn eigenschappen, zoals het geringe gewicht, nog steeds zeer sterk vertegenwoordigd als materiaal voor framebouw. Door het mechanische drukproces zijn bij TFS moderne driedimensionale vormen mogelijk. Materiaal: Racelite 6061 aluminium.
K-MOUNT DROP-OUT
Een speciaal gevormd schijfrem-uitvaleinde op aluminium frames met geïntegreerde bevestigingsmogelijkheid voor een HEBIE-zijstandaard, voor optimale torsiestijfheid, ook bij sterke rembewegingen – een voelbaar veiligheidspluspunt!
RACELITE 6061 ALUMINUM
Een uit de lucht- en ruimtevaart bekende legering met hoge treksterkte en een gering gewicht. MERIDA geeft het aluminium nog een extra warmtebehandeling. Door de dubbele conificering van de wanddiktes is het materiaal optimaal voor de bouw van lichte en stijve frames.
LOCK-OUT
De voorvork en/of de achterdemper van je MERIDA-fiets kunnen door het omzetten van een hendeltje direct geblokkeerd worden. Een optimale setup voor ritten op een vlakke ondergrond of voor steile beklimmingen.

TrekkingTrekking & City


CROSSWAY XT-EDITION

CROSSWAY XT-EDITION

CROSSWAY 500

CROSSWAY 500

CROSSWAY 300

CROSSWAY 300

CROSSWAY 100

CROSSWAY 100

CROSSWAY 40-D

CROSSWAY 40-D

CROSSWAY 20-D

CROSSWAY 20-D