• CROSSWAY XT-EDITION [Master]
  • CROSSWAY XT-EDITION [Lady]


CROSSWAY XT-EDITION

Kleurmat zwart (grijs)
Maten
48cm
52cm
55cm
58cm
61cm
FrameCROSSWAY TFS
VoorvorkSR NCX E-RL air 63
AchterderailleurShimano XT-T
ShiftersShimano XT
Remhendelattached
RemmenShimano T445 160 cen
CrankstelShimano XT 48-36-26 CG
KettingKMC X10
NavenShimano M4050 cen
VelgenMerida comp Pro D
CassetteShimano CS-HG500-10 11-34
BandenMaxxis Overdrive II 40 fold
StuurpenMERIDA pro OS 5
StuurMERIDA pro OS 660 R12
BalhoofdstelEGG steel neck
ZadelpenMERIDA pro H SB15 27.2
ZadelCrossway comfort pro
PedalenComfort Alloy triple
Gewicht11.90 kg
Prijs
Maten48cm52cm55cm58cm61cm
Top Tube585595605620635
Seat Tube480520550580610
Chain Stays450450450450450
Head Tube Angle71.572727272.5
Seat Tube Angle73.573.5737372.5
Bottom Bracket Drop7070707070
Head Tube Length135135145170200
Fork Length450450450450450
Reach405414415423422
Stack609611620644674
Wheel Base10821087109111071110
Stand Over Height762792816844872
TFS TECHNO FORMING SYSTEM
Aluminium is op grond van zijn eigenschappen, zoals het geringe gewicht, nog steeds zeer sterk vertegenwoordigd als materiaal voor framebouw. Door het mechanische drukproces zijn bij TFS moderne driedimensionale vormen mogelijk. Materiaal: Racelite 6061 aluminium.
K-MOUNT DROP-OUT
Een speciaal gevormd schijfrem-uitvaleinde op aluminium frames met geïntegreerde bevestigingsmogelijkheid voor een HEBIE-zijstandaard, voor optimale torsiestijfheid, ook bij sterke rembewegingen – een voelbaar veiligheidspluspunt!
RACELITE 6061 ALUMINUM
Een uit de lucht- en ruimtevaart bekende legering met hoge treksterkte en een gering gewicht. MERIDA geeft het aluminium nog een extra warmtebehandeling. Door de dubbele conificering van de wanddiktes is het materiaal optimaal voor de bouw van lichte en stijve frames.
SMOOTH-WELDING
MERIDA-aluminiumframes moeten niet alleen geweldig functioneren, ze moeten ook optisch overtuigen. Bij Smooth Welding maakt een tweede lasnaad de eerste, verbindende lasnaad gladder – een kostbaar proces voor een fraai uiterlijk zonder verlies aan sterkte.
REMOTE LOCK-OUT
De voorvork en/of achterdemper van je MERIDA-fiets kunnen eenvoudig met een afstandsbediening vanaf het stuur worden geblokkeerd. Optimaal voor (race)bikers die razendsnel tussen de open en gesloten modus willen wisselen.

TrekkingTrekking & City


CROSSWAY XT-EDITION

CROSSWAY XT-EDITION

CROSSWAY 500

CROSSWAY 500

CROSSWAY 300

CROSSWAY 300

CROSSWAY 100

CROSSWAY 100

CROSSWAY 40-D

CROSSWAY 40-D

CROSSWAY 20-D

CROSSWAY 20-D