JULIET 7. 40-D

Kleurmat zwart (Signal rood)
Maten
15"
17"
18.5"
20"
FrameJULIET SPEED 7.
VoorvorkSR 27 XCM HLO 100
AchterderailleurShimano Altus 9
ShiftersShimano Altus rapidfire
Remhendelattached
RemmenTektro Auriga WS hydraulic 160
CrankstelSR XCM 44-32-22 CG
KettingKMC X9
NavenAlloy Disc / Alloy Disc cassette
VelgenMerida Big 7 comp D
CassetteSunrace CS-9S 11-32
BandenMerida 27 2.1
StuurpenMerida Comp OS 15
StuurMerida Speed R30 640
BalhoofdstelEGG steel-B
ZadelpenMERIDA speed 27.2
ZadelJuliet Sport
PedalenComfort double
Gewicht13.90 kg
Prijs
Maten15"17"18.5"20"
Top Tube560575585595
Seat Tube381432470508
Chain Stays430430430430
Head Tube Angle69.5707070
Seat Tube Angle73.573.573.573.5
Bottom Bracket Drop65656565
Head Tube Length100110120125
Fork Length493493493493
Reach380392399408
Stack607618628632
Wheel Base1050106010711081
Stand Over Height690743773801
RACELITE 6061 ALUMINUM
Een uit de lucht- en ruimtevaart bekende legering met hoge treksterkte en een gering gewicht. MERIDA geeft het aluminium nog een extra warmtebehandeling. Door de dubbele conificering van de wanddiktes is het materiaal optimaal voor de bouw van lichte en stijve frames.
LOCK-OUT
De voorvork en/of de achterdemper van je MERIDA-fiets kunnen door het omzetten van een hendeltje direct geblokkeerd worden. Een optimale setup voor ritten op een vlakke ondergrond of voor steile beklimmingen.

Women's HardtailsWomen


JULIET 7. XT-EDITION

JULIET 7. XT-EDITION

JULIET 7. 500

JULIET 7. 500

JULIET 7. 300

JULIET 7. 300

JULIET 7. 100

JULIET 7. 100

JULIET 7. 40-D

JULIET 7. 40-D