REACTO

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Total 1 item.

РАМ REACTO CF3 IV

големина на рамот XXS, XS, S, M, L, XL

виљушка REACTO CF5 IV DISC

заден менувач Shimano Ultegra

кочници Shimano Ultegra

тежина 8,46 кг