20 paź 2022

Czy dwóch amatorów pokona jednego zawodowca? Prezenterzy GCN vs. Fred Wright

Merida Scultura

Dwóch prezenterów Global Cycling Network kontra Fred Wright z grupy Bahrain Victorious. Takie wyzwanie przygotował popularny kanał YouTube, a każdy z jego uczestników startował na Meridzie Sculturze Team.

Fred Wright ma za sobą bardzo udany sezon, w którym finiszował na podium etapów Tour de France i Vuelta a Espana, zajął także 2. miejsce w kl. punktowej Vuelta a Espana i dał się zapamiętać jako bardzo waleczny zawodnik. Rękawicę rzuciło mu dwóch prezenterów Global Cycling Network, którzy mają za sobą przeszłość w zawodowym peletonie. Czy Alex Paton i James Lowsley-Williams z GCN będą szybsi niż zawodowiec z grupy Bahrain Victorious? Areną zmagań była 44 km trasa wokół Macclesfield w Wielkiej Brytanii, na której było do pokonania 948 m przewyższenia. Cała trójka miała do dyspozycji ten sam rower, Meridę Sculturę Team. Zapraszamy do obejrzenia video poniżej, by przekonać się, czy dwóch współpracujących ze sobą prezenterów GCN pokonało trasę szybciej niż jeden zawodowiec.

Nowa Merida Scultura – zwycięski rower z World Touru (szczegóły projektu)